- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Jackson 057000041999 Hose Assembly 1/2 Inch Diameter 67 Inch Length Red
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 057000041999 |
| Manufacturer Part # | 057000041999 |
| Height | 2.15" |
| Width | 11.4" |
| Depth | 15.1" |
| Weight | 1.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 057000041999 Hose Assembly 1/2 Id X 67 Lg Red
