RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 057000041990 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 057000041990 1/2 Inch Diameter Hose 60 Inch Length Red Durable
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 057000041990 |
| Manufacturer Part # | 057000041990 |
| Height | 1.9" |
| Width | 13.85" |
| Depth | 13.95" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 057000041990 Hose 1/2 Id X 60 Lg Red
