RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 05700-004-99-47 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 05700-004-99-47 5.6 Inch Electric Overload and Contactor Kit
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 05700-004-99-47 |
| Manufacturer Part # | 05700-004-99-47 |
| Height | 2.65" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 05700-004-99-47 Overload & Contactor Kit
