RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson sauce pots and stock pots.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 05700-004-98-51 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 05700-004-98-51 5.3 Inch Contactor Overload Motor Protection
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 05700-004-98-51 |
| Manufacturer Part # | 05700-004-98-51 |
| Height | 3.1" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 05700-004-98-51 Contactor / Overload
