RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson sauce pots and stock pots.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 05700-004-67-91 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 05700-004-67-91 8 Inch Rinse Pump Assembly Stainless Steel
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 05700-004-67-91 |
| Manufacturer Part # | 05700-004-67-91 |
| Height | 6.05" |
| Width | 8.05" |
| Depth | 13.25" |
| Weight | 4.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 05700-004-67-91 A Rinse Pump Assembly
