RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 05700-003-87-08 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 05700-003-87-08 6.35 Inch Peri Pump 14 RPM Stainless Steel Durable Design
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 05700-003-87-08 |
| Manufacturer Part # | 05700-003-87-08 |
| Height | 3.55" |
| Width | 6.35" |
| Depth | 8.1" |
| Weight | 1.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 05700-003-87-08 Peri Pump 14 Rpm
