RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0569311K cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0569311K 5.35 Inch Caster OEM Corrosion-Resistant Wheel
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0569311K |
| Manufacturer Part # | 0569311K |
| Height | 2.8" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 10" |
| Weight | 2.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0569311K 5 Stem Caster
