RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial grills and griddles.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 056918 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 056918 135mm Width Pasta Cooker Basket Stainless Steel
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 056918 |
| Manufacturer Part # | 056918 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Weight | 1.3 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 056918 Pasta Cooker Basket 135x180mm