RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor ice machine parts and accessories.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0569-311-BK ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0569-311-BK 4.95 Inch Caster with Brake for Foodservice Equipment
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0569-311-BK |
| Manufacturer Part # | 0569-311-BK |
| Height | 3.35" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 8.4" |
| Weight | 2.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0569-311-BK 5 Stem W/brakee Caster
