RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 056807-5 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer 056807-5 1.5 Inch Tube Feed Mix for Commercial Freezers
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 056807-5 |
| Manufacturer Part # | 056807-5 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 056807-5 Tube Feed Mix