RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 056793 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 056793 3.95 Inch Gas Nozzle OEM for Electrolux Appliances
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 056793 |
| Manufacturer Part # | 056793 |
| Height | 1" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 056793 Gas Nozzle N180 G.n.