RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor buffet and display systems and accessories.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0567-788 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0567-788 Stainless Shoulder Screw with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0567-788 |
| Manufacturer Part # | 0567-788 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0567-788 Stainless Shoulder Screw
