RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 056656 commercial food processors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 056656 0.25 Inch Pilot Burner Nozzle Gas OEM and Durable
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 056656 |
| Manufacturer Part # | 056656 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 1.1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 056656 Pilot Burner Nozzle N35 G N
