RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 056510 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 056510 Relay 1.45 Inch OEM Electric Switching Component Durable
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 056510 |
| Manufacturer Part # | 056510 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 2.05" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 056510 Relay
