RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 056384 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 056384 4.35 Inch Thermostat Gas OEM Control Device for Refrigeration
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 056384 |
| Manufacturer Part # | 056384 |
| Height | 2.3" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 12.7" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 056384 Thermostat 50 296 C