FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 055088 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 055088 13 Inch Door Support Switch for Commercial Ovens
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 055088 |
| Manufacturer Part # | 055088 |
| Height | 13" |
| Width | 13" |
| Depth | 44" |
| Weight | 17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 055088 Door Support Switch
