Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Keating aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Keating units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Keating 054920 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Keating 054920 2.5 Inch Black Body White Rocker On Off Switch Electric
| Fits with Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 054920 |
| Manufacturer Part # | 054920 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Japan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Keating 054920 Black Body White Rocker With On/off Print, 30a/125v-250vac 4 Screw Terminals, Keating Miraclean Electric Griddle Series 2000 Miraclean, Series Teppanyaki
