RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial grills and griddles.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 054286 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 054286 0.25 Inch Diameter Pilot Burner Nozzle for Gas Equipment
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 054286 |
| Manufacturer Part # | 054286 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 054286 Pilot Burner Nozzle Dia 0 25 Gpl
