RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 053874-009 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer 053874-009 4.15 Inch Plunger Syrup Valve with Seals Stainless Steel
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 053874-009 |
| Manufacturer Part # | 053874-009 |
| Height | 3.05" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 053874-009 Plunger Syrup Valve W/seals