RestaurantSupply.com is your trusted source for Keating cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Keating dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Keating 053448 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Keating 053448 1/2 Inch Diameter Length 12 Inch Corrugated Flexible Tubing Stainless Steel
| Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 053448 |
| Manufacturer Part # | 053448 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Keating 053448 Tubing S/s 1/2x12 Corrugated F