RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson sauce pots and stock pots.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 053300117455 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 053300117455 0.75 Inch O Ring Rinse Arm OEM Rubber - Durable Seal
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 053300117455 |
| Manufacturer Part # | 053300117455 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 053300117455 O Ring Rinse Arm
