- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Jackson 05330-200-27-00 2.5 Inch Door Gasket 62 Inch for Refrigeration
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 05330-200-27-00 |
| Manufacturer Part # | 05330-200-27-00 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 21" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 05330-200-27-00 Door Gasket 62"
