RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 05330-111-59-90 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 05330-111-59-90 4-3/4 Inch Diameter Fibre Pump Gasket Black
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 05330-111-59-90 |
| Manufacturer Part # | 05330-111-59-90 |
| Height | 0.45" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 05330-111-59-90 Pump Gasket [ 4-3/4" Dia. ] [fibre ] [ Black ], [ Mount] Circle, Jackson Dishwasher Jp24
