Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson aftermarket commercial dishwashers.
- Engineered to match existing Jackson units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Jackson 05330-002-81-83 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 05330-002-81-83 5 Inch O-ring Pump Gasket for Jackson Dishwasher
| Fits with Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 05330-002-81-83 |
| Manufacturer Part # | 05330-002-81-83 |
| Height | 0.25" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 05330-002-81-83 Pump Gasket 1/8" X 4-3/4" Od O-ring, Jackson Dishwasher Jpx300
