RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 05315-002-93-44 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 05315-002-93-44 1/2 Inch Door Spring for Jackson Dishwasher
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 05315-002-93-44 |
| Manufacturer Part # | 05315-002-93-44 |
| Height | 8.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 05315-002-93-44 Door Spring 8-1/2" X 1/2", Jackson Dishwasher 24b 24bf 24l
