RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 0531162565 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 0531162565 26 Inch Gasket Refrigeration Triple 3 Sided
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 0531162565 |
| Manufacturer Part # | 0531162565 |
| Height | 4.5" |
| Width | 13.35" |
| Depth | 19.1" |
| Weight | 2.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 0531162565 Gasket 26x66 Lh Triple 3 Sided
