Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Montague aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Montague units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Montague 0531-AP7-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague 0531-AP7-1 0.75 Inch Pilot Adjustment Valve 1/8 Mpt 3/16 Cct
| Fits with Manufacturer | Royal Range |
|---|---|
| Model Number | 0531-AP7-1 |
| Manufacturer Part # | 0531-AP7-1 |
| Height | 0.38" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Royal Range 0531-AP7-1 Pilot Adjustment Valve, [ 1/8" Mpt X 3/16" Cct ] Angle - 90 Deg Adjustable, Csa Approved In Canada And U.s., Royal Range
