RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson sauce pots and stock pots.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 05305-004-42-64 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 05305-004-42-64 1/4-20 X 3/4 Inch Bolt Hex Alloy Steel Corrosion Resistant
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 05305-004-42-64 |
| Manufacturer Part # | 05305-004-42-64 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 05305-004-42-64 Bolt Hex 1/4 20 X 3/4"
