- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Jackson 05305-004-27-82 1/4 Inch 20 Thread Panhead Screw Metal Alloy
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 05305-004-27-82 |
| Manufacturer Part # | 05305-004-27-82 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 05305-004-27-82 Screw 1/4 20x3/8 Phil Panhead