RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 053040-BLU commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer 053040-BLU OEM Cap with Food-Grade Plastic Blue Finish
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 053040-BLU |
| Manufacturer Part # | 053040-BLU |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 053040-BLU Cap Ultimate Syrup