RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer 052450 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer 052450 OEM Torque Arm with Corrosion Resistant Metal Alloy
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 052450 |
| Manufacturer Part # | 052450 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 052450 Torque Arm