Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 052033-1 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer 052033-1 7.6 Inch Canister Disp Candy Top Large Impact Resistant Polymer
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 052033-1 |
| Manufacturer Part # | 052033-1 |
| Height | 6.35" |
| Width | 7.6" |
| Depth | 12.9" |
| Weight | 1.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 052033-1 Canister Disp Candy Top Large