RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0519 089 K commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0519 089 K 4.65 Inch OEM Hinge Kit Steel Alloy for Foodservice
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0519 089 K |
| Manufacturer Part # | 0519 089 K |
| Height | 1.7" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0519 089 K Hinge Kit 270 Deg H137b
