- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cres Cor 0519 087 01 KA Hinge Cam Durable Metal for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0519 087 01 KA |
| Manufacturer Part # | 0519 087 01 KA |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1.15" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0519 087 01 KA Hinge Cam, Crescor
