- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0514317 9 Inch Electric Pump Rinse Stainless Steel with M4.2 Nozzle
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0514317 |
| Manufacturer Part # | 0514317 |
| Height | 7.8" |
| Width | 9.3" |
| Depth | 9.4" |
| Weight | 7.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0514317 Pump Rinse 115v Hr M4.2
