- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0514155 1/8 Inch Brass Nipple for Fluid Transfer Connections
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0514155 |
| Manufacturer Part # | 0514155 |
| Height | 0.4" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0514155 Nipple 1/8 X 2 Brass
