Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 0512362 4.68 Inch Harness for OEM Equipment Repair and Maintenance
Item:
#1455439
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0512362 |
| Manufacturer Part # | 0512362 |
| Height | 0.83" |
| Width | 4.68" |
| Depth | 5.64" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 0512362 4.68 Inch Harness for OEM Equipment Repair and Maintenance
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0512362 Harness
