- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0512319 5/8 Inch OEM Door Gasket Gray to Seal Refrigeration
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0512319 |
| Manufacturer Part # | 0512319 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0512319 Door Gasket Gray 1/8" X 5/8" X 21.5"l
