RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 0512185 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 0512185 6 Inch Bolt Hex Flange 1/4-20 x 3/8 Stainless Steel
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0512185 |
| Manufacturer Part # | 0512185 |
| Height | 1" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 11.9" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0512185 Bolt Hex Flange1/4 20 X 3/8 Ss
