- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0512113 7.75 Inch Label Facia OEM for Foodservice Operations
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0512113 |
| Manufacturer Part # | 0512113 |
| Height | 3.05" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 18.75" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0512113 Label Facia 501
