RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion other white china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 0510987 other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 0510987 1.5 Inch Fitting Injection for Food Processing
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0510987 |
| Manufacturer Part # | 0510987 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0510987 Fitting Injection Vc1000m3