- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0510872-1 Gearmotor 14 RPM Electric OEM Automation Motor
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0510872-1 |
| Manufacturer Part # | 0510872-1 |
| Height | 4.45" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 1.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0510872-1 Gearmotor 14 Rpm 115/60/1
