- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0510400-1 2.9 Inch OEM Solenoid Electric Drilled Component
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0510400-1 |
| Manufacturer Part # | 0510400-1 |
| Height | 2.4" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 3.45" |
| Weight | 1.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0510400-1 Solenoid 120v 60hz Vc1000 Drilled
