RestaurantSupply.com is your trusted source for Dormont cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont 050DUSTPLUG cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dormont 050DUSTPLUG 1/2 Inch Dust Plug Gas Durable Component
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | 050DUSTPLUG |
| Manufacturer Part # | 050DUSTPLUG |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dormont 050DUSTPLUG Dust Plug 1/2"