RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion other white china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 0509526 other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 0509526 1/2 Inch 7 Foot Hose with Female Garden Adapter
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0509526 |
| Manufacturer Part # | 0509526 |
| Height | 1.9" |
| Width | 13.9" |
| Depth | 17.2" |
| Weight | 1.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0509526 Hose 1/2 X 7ft Fem.gard.adapt.
