RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion faucet and drain accessories.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 0508867 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 0508867 2.75 Inch Inlet Chute for Champion Tuw UH-150 and UL-150
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0508867 |
| Manufacturer Part # | 0508867 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 7.1" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0508867 Inlet Chute, 7-1/4" X 2-9/16", Champion Tuw U-bw Uh-150 Uh-150b Uh-170 Uh-170b, Ul-150 Utl
