- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0508817 Plug 1/8 Hex Countersunk Stainless Steel Fastener
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0508817 |
| Manufacturer Part # | 0508817 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.35" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0508817 Plug 1/8 Hex Countersunk Stai
