- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0508570 Washer .343 Inch PTFE for OEM Equipment Sealing
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0508570 |
| Manufacturer Part # | 0508570 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.25" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0508570 Washer Ptfe .343x.192x.020th