- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0507372 6.95 Inch OEM Power Supply for Commercial Foodservice
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0507372 |
| Manufacturer Part # | 0507372 |
| Height | 2.45" |
| Width | 6.95" |
| Depth | 8.05" |
| Weight | 1.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0507372 Cord Power Dfm6/swm5
