Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion aftermarket faucet and drain accessories.
- Engineered to match existing Champion units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Champion 0507323 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 0507323 Thermostat 3/8 Inch Bulb 24 Inch Cap Cotherm Temperature Control
| Fits with Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0507323 |
| Manufacturer Part # | 0507323 |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0507323 [t Stat - Cotherm ] [ Temp 60-158 ], [ Bulb 3/8" X 3" ] [cap 24" ] [ Size 3/8" Stuff Box ], Champion Glass Washer Df After S/n 16231, Sw After S/n 5181 Md
